Prinses Marijkeschool
Abraham van Beyerenstraat 1c

2525 TA Den Haag

tel: 070-3884035

Nieuws

22 maart 2018

Teken de petitie!

Een poepvrije stoep voor de Prinses Marijkeschool in Den Haag.

 

Wij, leerlingen, ouders en leerkrachten, willen graag dat de stoep voor onze school hondenpoepvrij is. 


Teken de petitie!
Beste ouders,

 

De ouderraad heeft contact gehad met de gemeente over de handtekeningenactie en de gemeente wil graag een handtekeningenlijst met namen en adressen. Helaas hebben wij alleen maar namen en handtekeningen verzameld, nog geen adressen.

 

De gemeente gaat ook akkoord met een online petitie. Dus deze hebben we dan ook gemaakt. Zouden jullie het willen ondertekenen? En dan niet vergeten de ondertekening te bevestigen via de mail die je krijgt.

 

Namens de OR, bedankt!

 

Dit is de link naar de petitie: https://petities.nl/petitions/een-poepvrije-stoep-voor-de-prinses-marijkeschool-in-den-haag?locale=nl